Loading

0 %

VTelevision

Courteney Cox i Ed Sheeran zatańczyli legendarny taniec z „Przyjaciół” [WIDEO]

Możecie być pewni, że najbliższe tygodnie będą w waszych życiach wypełnione kolejnymi tekstami o „Przyjaciołach”. Wszystko za sprawą niedawnego reunionu aktorów i faktu, że nagle wszyscy chcemy o nich rozmawiać.

Tym razem mam przyjemność napisać o jednym z najlepiej znanych muzycznych momentów Przyjaciół. Pochodzący z odcinka „The One With The Routine” taniec w oryginale został zatańczony przez Rossa i Monicę. W epizodzie celem rodzeństwa było zwrócenie na siebie uwagi producentów programu, w którym występowali, mając nadzieję, że będzie ich dobrze widać w trakcie transmisji.

Courteney tym razem postanowiła odnowić legendarny taniec, nie z Davidem Schwimmerem, a z jednym z najpopularniejszych muzyków popowych na świecie – Edem Sheeranem.

„Just some routine dancing with a friend…” napisała, dodając hasztag #ReRoutine.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Cox i Schwimmer wspominali taniec w trakcie „Reunion”, które swoją premierę miało tydzień temu. W trakcie 90 minutowego programu dla HBO Max, cała obsada „Przyjaciół” spotkała się po razy pierwszym w jednym miejsce od niemalże dwóch dekad.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer powrócili na oryginalny plan filmowy kultowej komedii, Stage 24, na parceli Warner Bros. Studio w Burbank, aby wspominać wspólnie jeden z najbardziej uwielbianych seriali w historii.

Co z tego wynikło? Sporo przypałowych momentów, które wzbudzały w nas poczucie zażenowania. Ale też kilka momentów gdy trochę się wzruszyliśmy. W końcu na „Przyjaciołach” się wychowaliśmy.

Czytaj też: Spotkanie po latach z Przyjaciółmi – czyli 100 minut cringe’u i nostalgii [RECENZJA]