Loading

0 %

VTelevision

Grupa rockowa złożona z transformersów!

CybertronicSpree to rockowa grupa transformersów, które przybyły na Ziemię. Kiedyś byli wrogami, teraz połączyła ich miłość do rocka. Są tutaj, zamierzają zostać i bawić się tak jakby to był 1986!

Transformers! More than meets the eye!, Cybertronic Spree są tu na Ziemi z jedną kluczową misją: imprezować jak w 1986 roku! Zespół Transformersów zebrała moc i siła rocka. Zabacz jak Hotrod, Arcee, Rumble, Unicron, Soundwave, Bumblebee, Shockwave i Quintesson,  udowadniają, że mają moc, do dawania super zabawy. Te roboty odrzuciły wzajemną walkę swoich frakcji i teraz razem grają covery największych hitów rocka. Nie zapomnijmy też o tytułowych piosenka z Transformers: The movie, hitów filmowych, anime oraz covery gier wideo. Łączą swoją miłość do lat 80. w energetyzujący, niezapomniany koncert.

Jak tylko zobaczyłem tę grupę, to wiedziałem, że to będzie coś naprawdę fajnego. Jakim zaskoczeniem było, że na dodatek dobrze śpiewają. Grupa pochodzi z Kanady jednak bardzo wiele koncertów gra w Stanach. Niestety ze względu na COVID-19, daty zostały przełożone. Nie martwcie się jednak bo już niedługo, a mianowicie 11 grudnia odbędzie się koncert online. Ja zamierzam oglądać, słuchać i bawić się w stylu retro!