Loading

0 %

VTelevision

„Czasami gadamy o karze śmierci.” Wojtek „Łozo” Łozowski o tym, dlaczego zakochał się w streamingu [WIDEO]

Gry już dawno temu przestały być rozrywką dla dzieciaków. Złożone historie, wspaniałe scenariusze, wzruszające postaci, no i oczywiście esport, który powoduje, że granie nie musi być hobby, ale może być prawdziwą ścieżką kariery dla wielu młodych osób. Jednak to, co pokazuje, jak bardzo świat gamingu się zmienił to jego zaangażowanie charytatywne.

Od lat na Twitchu i innych platformach popularni streamerzy i celebryci starają się wspierać potrzebujących. Vigilant Magazine postanowił wykorzystać, że każda okazja do pomagania jest dobra i spędziliśmy kilka godzin, grając w gry, zarazem starając się zebrać trochę pieniędzy na szczytny cel.

W minioną sobotę spędziliśmy cały dzień w warszawskim Espocie, gdzie wraz PLE.GG, GGLeague i CODmanią zorganizowaliśmy wyjątkowe zawody w Call of Duty Warzone, w ramach których zbierano fundusze na zakup sprzętu potrzednego do nauki zdalnej dla dzieciaków z Akademii Przyszłości.

Chwilę przed tym, jak zawodnicy stanęli naprzeciwko siebie, usiedliśmy razem z Wojtkiem Łozowskim i porozmawialiśmy trochę o jego pasji. Graniu w gry, muzyce i streamowaniu.

Łozo znany jest przede wszystkim jako członek zespołu Afromental, który jednak od ponad trzech lat poświęca swój czas na tworzenie contentu na Twitchu. Tam zarówno gra w ulubione tytuły growe, ale również stara się działać charytatywnie, jak i dyskutować o poważnych tematach, które często mogą wydawać się zarezerwowane dla innych przestrzeni niż popularna amerykańska platforma. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z naszej rozmowy, w którym artysta opowiada, dlaczego zdecydował się na wejście w świat streamingu i dlaczego nie chciałby z niego nigdy zrezygnować.

Więcej o akcji, która przygotowaliśmy, aby wesprzeć Akademię Przyszłości, możecie przeczytać na profilu naszej zrzutki – https://zrzutka.pl/espot. Nadal możecie dorzucić się do naszej składki i pomóc podopiecznym Akademii mieć łatwiejszy dostęp do sprzętu, który w dzisiejszych czasach jest szalenie potrzebny dla ich prawidłowej edukacji.