Loading

0 %

VTelevision

„Dexter” ma nowy teaser. Ulubiony morderca powraca

Pamiętacie jakim genialnym serialem był Dexter? Pierwsze sezony idealnie mieszały w sobie komedię i dramat. Dostaliśmy ciekawe postaci, wciągającą akcję i tajemnicę, którą chętnie odkrywaliśmy.

Po czym twórcy się obsrali i mając zero pomysłu na kolejne sezony stwierdzili, że nagle zrobią motyw kazirodzctwa, a na koniec Dexter zostanie drwalem?

Dzięki Bogu wszyscy się opamiętali i postanowili naprawić swoje błędy. Dzięki temu Dexter powróci do telewizji w postaci 10 nowych odcinków.

Premiera nowych przygód psychopaty, który morduje innych psychopatów zapowiedziana jest na jesień 2021 roku. Dostaniemy jeden sezon i nie wiemy czy możemy liczyć na więcej. Jednak od samego początku prac nad nowym Dexterem, twórcy podkreślali, że chcą naprawić błędy, które popełnili w trakcie oryginalnego runu serialu.

Nie wiem do końca czego się spodziewać po serialu. Czy Dexter rzuci bycie drwalem? Czy może w trakcie ścinania drzew pozna kogoś, kto morduje innych drwali i stwierdzi, że czas powrócić do swojego hobby?

Nic nie wiemy. Ale może to i dobrze. Nie nastawiajmy się na nic wielkiego…

Albo nastawiajmy się. Będzie super.