Loading

0 %

VTelevision

Dlaczego kochamy esport? Polimaty.pl odwiedziły ESPOT, aby odpowiedzieć na to pytanie

Radek Kotarski z polimaty.pl postanowił na chwilę wysiąść z auta i przyjrzeć się temu co najbliższe redakcji Vigilant Magazine – esportowi.

Popularny YouTuber postanowił porozmawiać z Jarkiem Śmietaną o tym, w jaki sposób esport z rozrywki dla kilku osób przerodził się w gigantyczny komercyjny sukces, który zapełnia stadiony tysiącami widzów i przyciąga przed komputery miliony.

O tym, że eSport to coś więcej niż zwykła rozrywka nie musimy was przekonywać. Cieszy jednak gdy w sieci pojawiają się kolejne nagrania, które mogą uświadamiać odbiorców, że wymagania esportu nie różnią się niczym od tych, z którymi mierzą się atleci.

Dodatkowo nagranie powstało w naszym ukochanym warszawskim miejscu. Czyli w ESPOT, którego jesteśmy oficjalnym patronem medialnym.

Oczywiście możemy tylko żałować, że w aktualnej sytuacji w naszym kraju do ESPOT-u niestety pójść nie możemy, ale wystarczy jeszcze trochę poczekać i w końcu wszyscy tam spotkamy. A na razie posłuchajcie, jak Jarek Śmietana wyjaśnił Radkowi, na czym polega fenomen oglądania, jak kilku gości klikają w myszki i walczy o nagrody warte czasami miliony dolarów.