Loading

0 %

VTelevision

Do it yourself. Nintendo 64 wielkości pada

Uwielbiam oglądać fanów konsol, którzy robią niestworzone rzeczy z urządzeniami. Nie zależnie czy jest to Doom ogrywany na kalkulatorze, ziemniakach czy przerabianie konsol pod Cyberpunka 2077.

Tym razem trafiła nam się niezła gratka. Jeden z YouTuberów przekształcił konsole Nintendo 64 na wersję mobilną, o wielkości pada. Dobrze przeczytaliście. Co ciekawsze takie rozwiązania są efektem miłości do danej konsoli albo czasem dlatego, że po prostu jest to możliwe. Zresztą zmniejszanie urządzenia do rozmiarów przenośnych to takie zawody wśród moderów. Muszą oni opisać swój cały proces i co ważniejsze gry nie mogą być odtwarzane przez emulator. Zadanie nie jest proste, bo cała sztuka polega nie tylko na zmniejszeniu urządzenia, ale na jego działaniu przy zachowaniu rozsądnych wartości życia baterii, rozdzielczości itp.

Wspomniany YouTuber już nie pierwszy raz pomniejszał konsole, a zmniejszenie N64 wziął na cel, aby ustanowić nowy rekord. Oczywiście nieoficjalny, bo nie ma jeszcze konkursów w zmniejszaniu urządzeń domowym sposobem:). Jeżeli lubicie takie zabawy konsolami, to powinniście obejrzeć ten filmik. Zapraszam do kolejnej zabawy z urządzeniami elektrycznymi. Może i Ty lubisz robić takie rzeczy?

Obejrzyj też: Doom odpalony na Game & Watch od Nintendo