Loading

0 %

VTelevision

Dragon Ball Fighterz – Super Baby 2 trailer gry

Kto nie zna serii Dragon Ball ten chyba żyje w innym świecie. Dzieło Akiry Toriyamy to chyba najlepiej rozpoznawalne i znane anime na świecie.

Po szkole każdy dzieciak biegł szybko do domu, aby zobaczyć przygody Son Goku i jego ekipy wojowników z Dragon Ball. Z wrogów stawali się przyjaciółmi i staczali potyczki z coraz silniejszymi wrogami. Na przerwach wymieniało się kartami, karteczkami i dyskutowano na temat mocy naszych ulubieńców. Co więcej, jak ktoś miał emulator konsol na komputerze, to ściągało się bijatyki i walczyło między sobą. Ka-me-ha-me-ha, makankosappo, czy w końcu Genki Dama, kto nie chciał użyć którejś z tych zabójczych technik na przeciwniku. Nie było nic lepszego niż zobaczyć zmagania naszych ulubieńców i może raz na jakiś czas dać wygrać Yamchy.

Teraz otrzymujemy kolejną grę z serii Dragon Ball Fighterz. Wybuchowa mieszanka właśnie została zapowiedziana i możemy zobaczyć, jak ta bijatyka wygląda. Przypomina oczywiście klasyczne arcadówki i też jest w takiej dynamice. Styl Street fighterowy bardzo dobrze pasuje stylu walki w Dragon Ball, a duża ilość wybuchów i strzałów powoduje zamieszanie zupełnie jak w kreskówce. Zdecydowanie warto zobaczyć, co ta część ma do zaoferowania.