Loading

0 %

VTelevision

Eric Andre popłynął – oto najbardziej szokujący wywiad w jego karierze

Eric Andre jest królem szokowania. W trakcie jego programu goście musieli patrzeć, jak komik je własne wymiociny, radzić sobie z szokiem elektrycznym albo podziwiać, jak Eric bawi się swoim penisem.

Tym razem jednak Andre przerósł sam siebie. Nowy sezon jego programu był wielką niewiadomą. W końcu jego popularność opierała się na tym, że mało kto spodziewał się tego co go tam spotka.

Im program stawał się popularniejszy tym szok gości był mniejszy. Dlatego Andre z miesiąca na miesiąc musiał wchodzić na wyższy level tworzenia poczucia dyskomfortu. Andre przez lata umiał podkręcać temperaturę w studiu do kilkudziesięciu stopni, rozkładać w nim stary ser, aby zapach obrzydzał ludzi, pokazywać nagich ludzi, aby goście nie byli w stanie się skupić na odpowiedziach. Teraz postanowił się napić.

W ostatnim programie wystąpili Chad Johnson (z amerykańskiego programu randkowego „Bachelorette”) i Blake Griffin (koszykarz grając dla Detroit Pistons). I chociaż Blake również musiał przeżyć sporo, bo Andre kazał mu salutować dwójce żołnierzy w pozycji sekasulnej 69. To, to co spotkało Johnsona zaszokowało nawet największych psychofanów Erica.

Zresztą nie można tego nawet opisać. Musicie to zobaczyć na własne oczy.