Loading

0 %

VTelevision

Harry Potter i czarodziej z glockiem

Harry Potter to chyba ulubiony czarodziej na świecie. Zanim jednak będzie hurr durr, wcale nie bo Gandalf, napisałem, że „chyba”.

Harry Potter, oczko w głowie J.K. Rowling ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Jedno jest pewne, seria o młodocianym czarodzieju zapisała się na kartach historii i już zagościła na stałe w popkulturze. Siedem książek o przygodach w szkole czarodziejstwa i magii koncentruje się na siedmiu latach nauki Harry’ego Pottera i jego przyjaciół. Przy okazji oglądania filmów mieliśmy okazję oglądać młodych aktorów, spośród których wyłoniły się także gwiazdy światowego formatu.

Internet to magiczne miejsce, prawie jak Hogwart. Można znaleźć tam wszystko. Tym razem specjalnie dla was przedstawiam zwariowany świat Harry’ego Pottera w świecie gdzie różdżki zastąpione zostały bronią. Sama koncepcja jest na tyle absurdalna, że aż zabawna. Dopasowanie broni do postaci z filmu, pomimo że wygląda sztucznie, napełnia ten krótki film pewną grozą. Znając zachowanie i wybuchowość na przykład wuja Vernona i mierzenie przez niego z broni do Harry’ego, jest co najmniej niepokojące. Pamiętaj, oglądasz na własne życzenie:)

Obejrzyj też: VTV Przedstawia: twórca krótkich animacji Otaking 77077