Loading

0 %

VTelevision

Highway to Lego zone! – Trailer Top Gun z klocków robi robotę

Top Gun to legendarny film o asach przestworzy. Film stał się na tyle popularny, że w prawdziwej szkole Top Gun zabroniono cytowania fragmentów.

Trzydzieści lat czekaliśmy na kolejne przygody Mavericka. W końcu się udało i film miał zagościć w 2020 roku. Niestety premierę przesunięto na 2021 ze względu na panującą pandemię. Jednak w 2019 roku podczas San Diego Comic Con otrzymaliśmy zwiastun. Czy jest to coś, na co czekaliśmy? Zdecydowanie tak. Samoloty, tajne operacje, aroganccy uczniowie i Tom Cruise, podstarzały pilot, uznawany za najlepszego w tym, co robi. Nawet pojawi się Val Kilmer, jako Tom „Iceman” Kazansky.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem, co otrzymamy w Top Gun: Maverick, to byłem zachwycony. Jednak dla niektórych to było za mało. Są zdolni ludzie, którzy idą krok dalej i to, co zrobili, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Pojawiło się coś, od czego nie mogę oderwać wzroku (nie tylko jako fan Top Gun). Powstał zwiastun drugiej części filmu z wykorzystaniem klocków Lego. Niby nie jest to coś nowego, ale przyznam szczerze, wygląda wspaniale. Film też zapowiada się doskonale i jak zwykle ma świetną obsadę. Najważniejsze, znowu w filmie jest scena grania w siatkówkę bez koszulek.

Czytaj też: VTV przedstawia: Cas van de Pol