Loading

0 %

VTelevision

Jest piątek więc pójdź na imprezę z Baronem Zemo

Daniel Bruhl w uniwersum Marvela gra rolę Helmuta Zemo, znanego także jako Baron Zemo. Ten chłodny i analityczny człowiek, wie także że nie samą pracą (i niszczeniem Avengers) się żyje.

Dziś na Youtube pojawił się film wydany przez samego Marvela. Uświadczysz w nim godzinę muzyki i tańca Barona Zemo w klubie. Wszystko oczywiście zapętlone, ale przynajmniej w dobrym stylu. Przyznać trzeba, że Daniel Bruhl prezentuje iście minimalistyczne ruchy taneczne. Z drugiej strony chyba każdy spotkał w klubie (jak można było chodzić) takiego swoistego Zemo.

Szkoda, że scena ta jest taka krótka, bo zrobiłby się z tego niezły teledysk, no ale przyznać trzeba, że Falcon i Zimowy Żołnierz (The Falcon and the Winter Soldier) nie jest filmem muzycznym czy tańca. Także, jeżeli chcesz dzisiaj w zaciszu domowym trochę potupać nóżką, odpal sobie ten utwór i niech ci potoważyszy chłodna aparycja Barona Zemo. Przecież mamy dziś bardzo dziwny czas. Ciesz się, ale nie okazuj tego na zewnątrz.

Na koniec jeszcze szybka analiza stylu tanecznego. Jest główka, kołysząca się w przód i w tył. Jest pompa odpowiednio dopasowana do rytmu muzyki. Jednak moimi faworytami są świderki i klaskanie weselne do rytmu basów.

Czytaj też: VTV Przedstawia: twórca krótkich animacji Otaking 77077