Loading

0 %

VTelevision

Kampania GTA5 ukończona w 9 godzin bez otrzymania żadnych obrażeń [wideo]

Rekordy i speedruny to świetna rzecz – gracze rozkładają w nich na czynniki pierwsze różny tytuły, dość często wykorzystując przy tym niedopatrzenia twórców. Tym razem jednak jeden z graczy zrobił wszystko absolutnie ”legalnie”.

Grand Theft Auto 5 to jedna z najlepszych gier z otwartym światem. Wszystkie misje toczą się na jego terenie, więc podczas strzelanin zagrożeniem są nie tylko inni przestępcy, ale i policja, bohaterscy przechodnie czy rozpędzone samochody. Niektóre zadania są na dodatek dość skomplikowane co, w połączeniu z momentami lekko nieprecyzyjnym sterowaniem, dość prowadzi do śmierci, w którą aktualnie się wcielamy.

Zaskakujący jest więc ostatni wyczyn gracza o pseudonimie UnNameD – postanowił on przejść całą kampanię dla jednego gracza bez otrzymania żadnych obrażeń. Aby wszystko odbyło się według ustalonej zasady postanowił on skorzystać z moda, który ogranicza ilość punktów życia trzech głównych postaci do jednego. Umiejętność specjalna Trevora, pozwalająca na chwilową nietykalność, również została wyłączona.

Już sam fakt, że UnNameD udało się przejść poszczególne misje z jednym punktem życia, jest cholernie imponujący. Musiał on jeszcze przeżyć w otartym świecie. Nawet najmniejsza stłuczka również mogła prowadzić do przegranej i rozpoczynania od początku. Dodajmy do tego jeszcze zwierzęta, przypadkowe wydarzenia na ulicach i inne.

Nowy rekordzista udostępnił cały film z rozgrywki na swoim kanale nas YT. Powyżej znajdziecie pierwszy odcinek.

czytaj też: Śródziemie Cień Mordoru 3 powstaje! Pierwsze informacje o projekcie studia Monolith