Loading

0 %

VTelevision

Klimatyczne intro do zwieńczenia trylogii o Agencie 47 – Hitman 3

Ostatnia część nowej trylogii Hitman dostępna będzie już w styczniu. Doda ona opcje VR do wszystkich trzech tytułów, również wszystkie usprawnienia z trójki, związane z mechanikami i silnikiem, zostaną wprowadzone do pozostałych. Jeśli posiadamy poprzednie części, to całą trylogię będzie można odpalić z poziomu części trzeciej. Szczególnie nie mogę się doczekać wersji VR, pozwoli to spojrzeć na ten świat z troszkę innej perspektywy.

Troszkę dziwi mnie fakt, że studia zaczęły spoilerować własne początkowe intra filmowe. Pamiętam jak kiedyś uruchamiało się grę i możliwość obejrzenia takiego filmiku po raz pierwszy dawała satysfakcję, że to nastał ten długo wyczekiwany moment. Teraz po prostu je przewijamy.

Nie zmienia to faktu, że intro jest bardzo klimatyczne. Jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwości, że twórcy całej serii Hitman o płatnym zabójcy, Agencie 47, nie nadają się do robienia gry o innym agencie, 007, to ten filmik ma szansę to zmienić. Bliżej jemu, co prawda, wersji z Danielem Craigiem niż klasyce. Jeszcze nie wiemy, którą wersję Jamesa Bonda przedstawi nam IO Interactive. Osobiście mam nadzieję, że będzie to okres Zimnej Wojny. Brakuje nam tytułów z tego okresu, zwłaszcza szpiegowskich. Call of Duty: Black Ops Cold War to niestety wielkie nieporozumienie.