Loading

0 %

VTelevision

Mamy pierwszy trailer do „Venom 2” [WIDEO]

Venom: Let There Be Carnage w końcu otrzymał swój pierwszy trailer. Sequel do niespodziewanego hitu z 2018 roku trafi do nas za kilka miesięcy.

Venom: Let There Be Carnage zadebiutuje w kinach 24 września 2021 roku. Sony podkreśla, że film będzie miał premierę wyłącznie w kinach, dlatego nie spodziewajcie się, że produkcja pojawi się od razu na jakimkolwiek portalu streamingowym.

W Venom: Let There Be Carnage zobaczymy oczywiście Toma Hardy’ego i Michell Williams, którzy ponownie pojawią się jako Eddie Brock i Anny Weying. Oprócz nich na ekranie pojawi się Woody Harrelson, który wcieli się w przeciwnika Venoma – Carnage.

Venom: Let There Be Carnage będzie drugim filmem z serii Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC). Inne filmy we wspólnym wszechświecie to MorbiusMadame WebKraven the Hunter i film, który nie posiada jeszcze tytułu tytułu wyreżyserowany przez Olivię Wilde. Jednak według przecieków amerykańskich dziennikarzy film ten miałby opowiadać historię Spider-Woman.

Nadal nie wiemy jakie są plany Sony odnośnie Spider-Mana i połączenia SPUMC z Marvel Cinematic Universe. Przypomnijmy jednak, że w trailerze do Morbiusa pojawił się Michael Keaton. Według niektórych aktor miałby powrócić do roli Adriana Toomesa/Vulture’a ze “Spider-Man: Homecoming”.

Przypomnijmy, że sequel oryginału z 2018 roku miał początkowo trafić do kin 20 października 2020. Oczywiście koronawirus wszystko popsuł i Let The Be Carnage miał mieć swoją premierę 25 czerwca. Jeszcze niedawno mówiono, że premiera odbędzie się 17 września, ale teraz Sony poinformowała, że Venoma zobaczymy w kinach tydzień później.

Tego samego dnia swoją premierę ma mieć długo wyczekiwana Diuna. Miesiąc wcześniej na ekranach zadebiutuje marvelowski Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni.

Czytaj też: PS5 w regularnej sprzedaży? W tym roku się to nie wydarzy