Loading

0 %

VTelevision

Mamy trailer Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes to chyba jedna z ulubionych postaci w G.I. Joe. Jest mistrzem w dwunastu różnych systemach walki oraz ekspertem w we wszystkich rodzajach broni strzeleckiej NATO i Układu Warszawskiego.

Snake Eyes to kryptonim oryginalnego składu GI. Joe. W wielu historiach jego prawdziwe imię i nazwisko, miejsce urodzenia jest „Tajne”. Jedyne co wiadomo i jest pewne to stopieni wojskowy, czyli sierżant armii amerykańskiej. W późniejszych historiach utajniono także tę informację. Wiadomo, że po intensywnych szkoleniach wojskowych dołączył do klanu ninja Arashikage, tego samego co jego nemezis Storm Shadow.

Snake Eyes przez lata był pustelnikiem i mieszkał w górach z wilkiem Timberem, zanim wstąpił do G.I. Joe. Jest mistrzem w dwunastu różnych systemach walki oraz ekspertem w we wszystkich rodzajach broni strzeleckiej NATO i Układu Warszawskiego. Ile z jego historii pojawi się w filmie, nie wiadomo.

Film będzie trzecią odsłoną z serii G.I. Joe, w dwóch pierwszych widzieliśmy popularnych aktorów. W roli głównej wystąpi Henry Golding jako Snake Eyes, a znany jest przede wszystkim z filmu Bajecznie bogaci Azjaci. W rolę jego nemezis, czyli Storm Shadow wcielił się Andrew Koji, brytyjski aktor znany z serialu HBO Warrior.

Czytaj też: Jake Paul ma znowu kłopoty. Niszczył motorem miejsce lęgowe żółwi