Loading

0 %

VTelevision

Mayfeld z „Mandalorianina” nienawidzi „Gwiezdnych Wojen” [WIDEO]

Zanim Bill Burr został zatrudniony do odegrania roli Migsa Mayfelda w serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen, nie ukrywał swojej niechęci do trylogii.

Fani nie zapomnieli jak Burr w jednym z odcinków Monday Morning Podcast wyjaśnił dlaczego nienawidzi Gwiezdnych Wojen. Postanowili więc połączyć hejting Burra ze scenami komika w Mandalorianinie i dodali dźwięk do jednej ze scen z drugiego sezonu produkcji.

W oryginalnej scenie Mayfeld, Mandalorianin, Cara Dune, Boba Fett i Fennec Stand przygotowują atak na bazę Imperium w Morak. W nowej wersji Mayfeld wyjaśnia dlaczego lubi jedynie „Imperium Kontratakuje”. Według niego jest to jedyny dobry film ponieważ Darth Vader o mało nie zabija w nim Luke’a Skywalkera.

Następnie dodaje, że Chewbacca to tak naprawdę Duża Stopa. A cała seria to głupoty.

Twórcą nagrania jest Youtuber Morden Wex. Burr jak dotad pojawił się w dwóch odcinkach serialu „Chapter 6: Prisoner” i „Chapter 15: The Believer”. Burr jest znany ze swoich rantów, w których atakuje świętości. Pamiętam doskonale, gdy ogłoszone, że komik pojawi się w Gwiezdnych Wojnach. Już wtedy fani przypominali nagranie, w którym wyjaśniał czemu nienawidzi swojego nowego pracodawcy.

Serial „Mandalorianin” jest tworzony przez Jona Favreau. Tytułową rolę gra Pedro Pascal, a oprócz niego na ekranie możemy zobaczyć m.in. GinęCarano, Carla Weathersa i Giancarlo Esposito.

Czytaj też: The Book of Boba Fett, nowy serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen trafi do nas w grudniu 2021