Loading

0 %

VTelevision

Najlepsza bitwa na muzykę electro na świecie – w Regular Show

Zwyczajny serial (Regular Show) to amerykański serial animowany opowiadający o dwójce przyjaciół pracujących w miejskim parku. Serial zadebiutował na Cartoon Network w 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce premiera odbyła się w 2011 roku.

The Regular Show opowiada o pracownikach parku, zwrócić trzeba uwagę, że bohaterowie serialu to postacie iście kreskówkowe. Protagoniści, Mordechaj i Rigby to kolejno Błękitna Sójka i Szop. Najbardziej lubią grać na konsoli, słuchać muzyki i się obijać. Brzmi znajomo? Bohaterowie są w wieku 23 lat, a jak śpiewał Blink 182, nikt cię wtedy nie lubi. Tu się jednak pomylili, bo Mordechaj i Rigby to super goście, którzy mają głowę pełną pomysłów, a coraz to nowe rzeczy, które wymyślają, aby nie pracować, są naprawdę zabawne. Nie tylko oni są fantazyjnymi postaciami, ich szef, dyrektor parku to maszyna do cukierków.

Na tym poziomie, abstrakcji w animacji można było się spodziewać, że podczas przygód dwójki bohaterów dojdzie do wielkich wydarzeń. Tak też się stało, bo możemy być świadkami fenomenalnej walki na syntezatory dwóch muzyków. Sposób przedstawienia tej bitwy jest genialny, ale dodatkowo sama muzyka mogłaby zawstydzić niejednego twórcę. Zresztą nie musicie mi wierzyć na słowo. Sami sprawdźcie.

Czytaj także: New Retro Wave co to jest i dlaczego powinniście posłuchać tych artystów.