Loading

0 %

VTelevision

Netflix zapowiada, że w 2021 otrzymamy od nich jeden nowy film tygodniowo [WIDEO]

Netflix wypuścił dzisiaj trailer 2021 roku. A tam wszystkie gwiazdy związane z platformą zapowiedziały co nas czeka w nadchodzącym 12 miesiącach. Okazuje się, że czeka nas bardzo dużo.

Na poniższym filmiku zobaczymy  m.in.Gal Gadot, The Rocka, Halle Berry, Ryana Reynoldsa, Jasona Momoę  czy Chrisa Hemswortha, którzy zapowiadają swoje produkcje, które mają zadebiutować na Netflixie.

Tak naprawdę nie wiemy, jak będzie wyglądał 2021 rok w świecie kina. Dlatego fakt, że Netflix był w stanie przygotować ofertę ponad 50 filmów pokazuje, że być może nie będziemy wcale za salami kinowymi tęsknić.

Żartujemy – będziemy. Umówmy się, że chociaż Netflix jest w stanie dać nam dobre filmy. To ma też umiejętność finansowania najbardziej miałkich i wtórnych historii, jakie umiemy sobie wyobrazić.

Ale przynajmniej będzie nam odrobinę łatwiej pogodzić się z tym, że kina są nadal zamknięte, a największe premiery odsuwane w czasie.

Najważniejsze zapowiedziane przez Netflixa produkcje:  „Red Notice” z udziałem Gal Gadot, Johnson i Reynolds; westernowy „The Harder They Fall” z Reginą King, Idrisem Elbą i bJonathanem Majorsem. Następnie czekamy na „Kobieta w oknie” z Amy Adams; „Armiaęumarłych” Zacha Lin-Manuel Miranda „Tick, Tick… ​​Boom!” Lina-Manuela Mirandy.

Dodajmy do tego „Don’t Look Up” wyreżyserowany przez Adama McKay z Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Arianą Grande, Timothee Chalametem, Kidem Cudi, Jonah Hillem, Chrisem Evansem, Ronem Parlmanem, Tylerem Perry, Matthew Perrym i Meryl Streep i można się jarać.

Sprawdźcie filmowy trailer netliksowego 2021 roku poniżej.