Loading

0 %

VTelevision

Nie ma to jak memy, a ten film wygrywa internet

Jeszcze niedawno pojawiały się w internecie memy z kreatora postaci w Cyberpunku 2077. Mieliśmy okazję zobaczyć w nim Elona Muska, czy przystojnego Skalmara (Squidward). Jednak teraz pojawił się film, który wygrał wszystko.

To dwuminutowe pokazanie tworzenia postaci w sekretnym kreatorze jest przezabawne i ma wiele odniesień do filmów i gier. Autor po wprowadzeniu specjalnych ustawień podczas tworzenia postaci wchodzi głębiej i dostaje możliwość zagrania, ot choćby Doomguy’em. Potem w kilku sprawnych ruchach zamienia postać na Vincenta z GTA 3, jednak grafika nie ta więc można sprawnie zmienić ją na taką z PS5.

Filmik jest tylko wymysłem autora, a szkoda, bo tworzenie postaci w grach RPG to połowa przyjemności. Jak postać się jeszcze pojawia w cutscenkach to już w ogóle jest super. Jeżeli gdzieś możesz grać Shrekiem, to musisz to zrobić, a jeśli możesz spalić miasto to obudź Shrekuraju i to zrób. Podczas wybierania opcji masz możliwość ustawienia poziomu geniuszu i tu pojawia nam się znajoma twarz, a chodzi tu oczywiście o Ricka. Jak podniesiemy wskaźnik geniuszu, to pojawi nam się, no właśnie sprawdźcie sami, kto jest największym geniuszem.

Jak wspomniałem wcześniej, filmik nie pokazuje prawdziwej opcji. Natomiast jest dostępny mod do Cyberpunka 2077 umożliwiający zmianę wyglądu postaci w trakcie gry. Może i Shreckiem nie zagramy, ale przynajmniej dostaniemy nową fryzurę.