Loading

0 %

VTelevision

Najgorszy unboxing 2021, chociaż dopiero co się zaczął

Co może pójść nie tak podczas rozpakowywania oryginalnego Nintendo Game Boy, który został wyprodukowany ponad 30 lat temu?

W 1989 roku Nintendo wypuściło 8-bitową przenośną konsolę znaną jako Game Boy. Została ona zaprojektowana przez Gunpei Yokoi, wieloletniego pracownika Nintendo, odpowiedzialnego również za stworzenie Game & Watch oraz D-pada. Produkt okazał się wielkim sukcesem dla firmy, pomimo tego, że technicznie był gorszy od konkurencyjnych systemów z tamtych czasów. Szacuje się, że w trakcie ich dystrybucji sprzedano około 118,69 milionów sztuk Game Boy i Game Boy Color.

Nintendo zaprzestało produkcji Game Boya już daaaawno temu. Jedynym sposobem na zdobycie go w dzisiejszych czasach są zakupy na eBayu, sklepy z używanymi rzeczami lub wyprzedaże garażowe. Twórcy kanału Nintendo Life wybrali się na jedną z takich garażowych wyprzedaży i ku ich uciesze, udało im się zakupić oryginalnego Game Boya. A przynajmniej tak im się zdawało, bo dopiero podczas rozpakowywania okazało się, że dali się nieźle naciągnąć.

Ich najnowsze wideo boleśnie uczy starodawnej, ludowej prawdy, że nie wszystko Nintendo Game Boy, co jest w jego oryginalnym opakowaniu.

Obejrzyj też: Do it yourself. Nintendo 64 wielkości pada