Loading

0 %

VTelevision

Oto jak wyglądasz, starając się stać influencerem

Wiemy, że łatwo bezmyślnie hejtować, ale fakty są takie, że jeśli wyglądasz głupio, ale twoje lajki na Instagramie faktycznie pozwalają ci zarabiać, to nie powinieneś się tego wstydzić.

Z drugiej strony świat, w którym żyjemy powoduje, że wiele osób marzy o sławie. Możemy więc przyjąć, że większość osób, które zobaczymy na poniższym filmiku to po prostu wannabe gwiazdy, które powinny pójść do prawdziwej pracy.

Jestem trochę rozerwany postując to nagranie. Fajnie jest się pośmiać. Z drugiej strony autor tego filmiku kiedyś też był początkującym Youtuberem. Być może gdybyśmy zobaczyli jego nagrania z początku kariery, z punktu widzenia obserwatora, uznalibyśmy go za dziwaka.

Tak czy siak 13-minutowa kompilacja powstała i jeśli nie znosicie kultury influencingu. Ciągłych prób pokazywania swojego bogactwa. Chęci stania się kimś, gdy twój jedyny talent, to bycie ładnym i posiadanie telefonu. Na pewno wam się to nagranie spodoba.

Swoją drogą mieliście okazję sprawdzić naszego Instagrama? Obiecujemy, że nie znajdziecie na nim nagrań jak prężymy się na samochodach. A na naszym Twitchu dostaniecie dobry growy kontent, który czasami powoduje, że nie śpimy po nocach, bo gramy w grę.

A do tego mamy też Facebooka i chcemy być sławni. Oczywiście jako dziennikarze, a nie jako posiadacze iPhone’ów. Więc nie tańczymy na mieście. Za to piszemy teksty, które warto czytać.

Obejrzyj też: Recycling plastyku to tak naprawdę wielkie oszustwo