Loading

0 %

VTelevision

Posłuchajcie „Rzuć monetę Wiedźminowi” w KAŻDYM języku

Netflix wypuścił do sieci filmik, w którym możemy posłuchać kilkunastu wersji językowych piosenki, która niecały rok temu zachwyciła wszystkich fanów Geralta.

Chociaż pierwszy sezon „Wiedźmina” możemy z łatwością uznać za sukces, to mimo wszystko jednym z jego najjaśniejszych aspektów była muzyka. Zwłaszcza piosenka śpiewana przez Jaskiera „Rzuć monetę Wiedźminowi”.

Popularności utworu nie przegapili oczywiście twórcy serialu, którzy z okazji świąt postanowili podzielić się z fanami specjalną wersją utworu. W „Toss A Coin To Your Witcher In Other Languages” usłyszymy śpiew po angielsku, polsku, turecku, niemiecku, węgiersku, hiszpańsku, francusku, a nawet japońsku.

Na drugi sezon „Wiedźmina” musimy jeszcze trochę poczekać, dlatego warto sobie przypomnieć, za co pokochaliśmy pierwszą serię amerykańskiej produkcji.

Aktualnie trwają prace nad drugim sezonem Wiedźmina. Zdjęcia odbywają się w Wielkiej Brytanii i podobnie, jak w wypadku większości serialów i filmów, zostały opóźnione w związku z panującą pandemią.

Netflix planuje opowiedzieć, jeszcze dwie historie ze świata Wiedźmina. Pierwszy noszący tytuł „Blood Origin” ma być prequelem wydarzeń, które widzimy w oryginalnym serialu. Drugi to „The Witcher: Nightmare of the Wolf”. Będzie to anime stworzone przez Studio Mir, znane m.in. z „The Legend of Korra”.

„Wiedźmin” zadebiutował na Netfliksie 20 grudnia 2019 roku. Nie wiemy, kiedy możemy liczyć na drugi sezon jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali ostatnich lat.

Czytaj też: Mimo kontuzji Henry’ego Cavilla produkcja “Wiedźmina” idzie pełną parą