Loading

0 %

VTelevision

Roboty z Boston Dynamics zanim nas zamordują tańczą na Youtubie

Przedsiębiorstwo, która stara się wejść na następny poziom w świecie robotyki i inżynierii opublikowało nagranie, w którym roboty tańcują.

Na filmiku, który został zapostowany na kanale Youtube’owym Boston Dynamics możemy zobaczyć, jak ich roboty radzą sobie w tańcu.

Pozytywne nagranie jara niektórych. Innych przeraża, ponieważ wszyscy oglądaliśmy filmy, w których maszyny przejmują kontrolę nad światem, po tym jak najpierw są fajne i zabawne.

Pytanie, które musimy sobie zadać to czy spodziewamy się końca świata w stylu T-800 czy może raczej ekscytuje nas rozwój świata robotyki.

W końcu roboty tańczące do „Do You Love Me” nie mogą planować nas zabić. Prawda? Przynajmniej jeszcze nie teraz.

Filmik w zaledwie dwa dni zdobył ponad 10 milionów odtworzeń. Cieszymy się, że tak wielu z nas nie może się doczekać, aż roboty będą naszymi władcami. Podepną nas w końcu do Matrixa i będziemy mogli przestać się przejmować tym, jak wygląda otaczający nas świat.

Swoją drogą doprowadza mnie do szału fakt, że roboty od Boston Dynamics idealnie przypominają te mordercze, elektryczne psy z Black Mirror. Dobrze, że przynajmniej nagrania z od Boston Dynamics nie są czarno białe. Inaczej mogliby nie wytrzymać porównań.

 Czytaj też: Podniebny przemyt papierosów udaremniony przez samego przemycającego. Możecie spać spokojnie