Loading

0 %

VTelevision

Stranger Things właśnie wypuściło 12 godzinny filmik, w którym jedyne co mówią bohaterowie to „Will”

Internet jest pewien dziwnych i wspaniałych rzeczy. Interesujące nagrania, dyskusje na temat polityki i otaczającego nas świata. No i 12 godzinne filmiki, w których ludzie mówią Will.

Will Byers to według mnie jedna z najciekawszych postaci, które pojawiły się w hicie Netflixa. W końcu to wokół jego zniknięcia i pobytu po Drugiej Stronie toczą się wydarzenia znane z hitu braci Duffer. Dodatkowo to właśnie aktor wcielający się w Willa, Noah Schnapp, według wielu fanów i recenzentów może pochwalić się najlepszym umiejętnościami aktorskimi spośród bardzo utalentowanej obsady.

Jak dotąd fani mogli podziwiać trzy sezony „Stranger Things”. Projekt szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych seriali stworzonych przez amerykańską platformę streamingową. Czekając na premierę czwartej odsłony produkcji, jej twórcy postanowili podzielić się z nami „supercutem”, w którym możemy podziwiać, jak postaci z serialu powtarzają imię Willa. Przez dwanaście godzin.

W pierwszym sezonie serialu to właśnie Will został wciągnięty do mrocznego świata równoległego, z którego musiał zostać uratowany przez Jedenastkę i jej przyjaciół. W drugiej odsłonie przygód dzieciaków Will musiał poradzić sobie z opętaniem przez Łupieżcę Umysłów, który wykorzystał go, aby trafić do spokojnego miasteczka Hawkins w stanie Indiana.

W 12 godzinnym nagraniu pojawiają się głównie momenty właśnie z tych dwóch pierwszych sezonów. Gdy osoba Willa i jego kłopoty, były kołem napędowym akcji.

Prace nad czwartym sezonem Stranger Things ruszyły ponownie we wrześniu. Po tym jak produkcja została wstrzymana w związku z pandemią koronawirusa. Aktualnie aktorzy spędzają czas na planie filmowy w Atlancie. Nie znamy jednak potencjalnej daty ukończenie zdjęć, ani tym bardziej możliwej premiery czwartego sezonu.

Jedyne co wiemy to tytuł pierwszego odcinka nowej serii, który będzie brzmieć „The Hellfire Club”. Jest to prawdopodobnie nawiązanie do kultowego komiksu „Dark Phoenix” ze świata X-Menów.

Jeśli dotąd nie mieliście okazji zobaczyć „Stranger Things”, polecamy to niedopatrzenie szybko nadrobić. Nawet jeśli ostatni, trzeci, sezon nie był w stanie utrzymać genialnego poziomu poprzedników, nadal jest to serial, który każdy powinien znać.