Loading

0 %

VTelevision

„Stranger Things” ujawniło zwiastun sezonu 4

Ze względu na trwające skutki pandemii COVID-19 zdjęcia do Stranger Things zostały niestety opóźnione. Jednak zgodnie z komunikatem prasowym Netflix długo oczekiwana seria jest kontynuowana i właśnie pojawił się zwiastun jej 4 sezonu.

Zakończenie trzeciego sezonu Stranger Things zostawiło nas wszystkich z twarzami zalanymi łzami. Lojalni fani serialu z pewnością nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, jak dalej potoczyły się losy bohaterów społeczności Hawkins. I wygląda na to, że dowiemy się tego już wkrótce. Stranger Thing wypuściło bowiem zwiastun nadchodzącego sezonu czwartego.

Wideo ma nieco ponad minutę i przenosi nas do laboratorium w Hawkins, tego samego, z którego w pierwszych odcinkach ucieka Nastka. Trzeba przyznać, że całość jest nieco creepy. Widzimy dzieci w piżamach, które bawią się samochodzikami i szachami. Następnie kamera przesuwa się na korytarz i pokazuje mężczyznę, który gdzieś idzie. W tle jego głos przemawia do publiczności składającej się z dzieci. Mężczyzna obwieszcza im, że „ma dla nich specjalne plany”. Po chwili perspektywa przenosi się na drzwi z plakietką „11” a w tle słychać dyszenie przerażonej Nastki. Na ułamek sekundy widzimy jej twarz i to by było na tyle.

O co w tym wszystkim chodzi? Czy najnowszy sezon będzie opowiadał o tym, co się wydarzyło zanim Nastka uciekła z laboratorium? Dowiemy się już wkrótce. Data premiery nie jest jeszcze znana.