Loading

0 %

VTelevision

The Suicide Squad – mamy pierwszy trailer

Już dzisiaj pojawi się nowy trailer Legionu Samobójców. Świat DC powiększy się o wielu nowych antybohaterów, których zadaniem ponownie będzie uratować świat. W mniej konwencjonalnym stylu.

Jak większość filmów o superbohaterach i antybohaterach film ten jest naszpikowany znanymi aktorami i osobistościami. Ponownie w roli Harley Quinn zobaczymy Margot Robbie. Viola Davies jako Amanda Waller znowu będzie przebiegłą szefową komórki rządowej, która wykorzystuje przestępców do niekoniecznie legalnych celów.

Nie zapominajmy o Joelu Kinnamanie, którego znamy z Altered Carbon, jako Rick Flag, czyli przywódca grupy. Dalej wystąpią też Jai Courtney, jako Kapitan Boomerang, Idris Elba jako Bloodsport i szkocki aktor Peter Capaldi jako Thinker. Nie zobaczymy Johna Cena w roli Peacemakera, jeśli wiesz, o czym mówię.

Zanim jeszcze film został skończony James Gunn poinformował, we Wrześniu 2020 roku, że serialowy spin-off Peacemaker został zamówiony przez HBO Max. Serial ma się składać z 8 odcinków.

Po Justice League: Snyders Cut świat DC wraca do gry, pytanie tylko, czy ten nowy film o antybohaterach spełni oczekiwania.

Czytaj też: Jedna z najlepszych strategii, Rome Total War, powróci w nowej wersji