Loading

0 %

VTelevision

Trailer do filmowego Mortal Kombat już tu jest! Będzie tak dobry jak gry? [WIDEO]

Po wielu nieudanych próbach, wydaje się, że kinowy Mortal Kombat w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.

Cole Young bierze udział w walkach MMA, ale nie ma świadomości skąd wywodzi się jego rodzina. Okazuje się jednak, że bycie wojownikiem wyssał z mlekiem matki.

Gdy Cole poznaje Lorda Raidena, zaczyna przygotować się walki z największymi championami z całego świata. Tak brzmi historia kinowego Mortala. Oczywiście nie ma ona głębszego znaczenia. Trudno dać poważny scenariusz w produkcji, która opiera się na bijatyce. Prawda jest taka: chcę widzieć gore, chcę wulgaryzmów i fajnego obijania sobie mord. I będę happy.

Oryginalny Mortal Kombat to klasyczny film, który każdy z nas wspomina z łezką w oku. Było trochę campowo, ale mogliśmy posłuchać kozackiej muzyki, były bitki i gdyby nie żenujący sequel nie byłoby powodów do narzekania.

Pamiętam jak moja mama wypożyczyła mi kasetę Mortala, po tym jak powiedziałem jej, że to coś w stylu Draki w Chińskiej Dzielnicy. Jeśli nowy Mortal sprawi mi w połowie tyle przyjemności co tamten film będę przeszczęśliwy.

Premiera Mortal Kombat została zapowiedziana na 16.04.2021. Film zadebiutuje w Stanach zarówno w kinach, jak i na platformie HBO Max. A w Polsce? Morawiecki raczy wiedzieć.

Czytaj też: Serial Constantine otrzyma reboot od J.J. Abramsa