Loading

0 %

VTelevision

VTV przedstawia: Cas van de Pol

Cas to animator z Holandii. Jego filmy inspirowane są w większości innymi dziełami takimi jak gry, filmy, kreskówki lub programy telewizyjne.

Cas van de Pol to niezależny animator (niepracujący dla żadnego studia), który dostarcza dla was niesamowite animacje. Jeżeli lubicie komiksowy styl, to jest to coś dokładnie dla was. Jego najpopularniejsze kreacje to Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni i Król Lew. W tych krótkich filmach robi skrót całego filmu w przezabawny sposób, tylko z grubsza trzymając się oryginału. Jeżeli jesteście fanami animacji to zdecydowanie musicie zobaczyć co dla was przygotował Cas van de Pol.

Tym razem w VTV przedstawiamy wam tego niesamowitego artystę i jego spojrzenie na czwartą część Gwiezdnych Wojen. Sprawdź sam czy ci się podoba ta animacja, jeśli nie to jest ich o wiele więcej do wyboru. My wybraliśmy Star Wars ze względu na popularność serialu The Mandalorian. Trzeba przyznać, że autor ma niezłe poczucie humoru i naprawdę zna się na rzeczy. Robi to już od wielu lat i czasem współpracuje z innymi artystami, co przynosi zadziwiające efekty. Cas znalazł swój własny styl i naszym zdaniem jest to strzał w dziesiątkę. Zapraszam do kolejnej  odsłony VTV Przedstawia.